Nepropásněte příležitost získat 300000,-

Chcete získat 300 000,- už po třech měsících PhD studia? Výherce Brno PhD talentu Richard Ředina radí, jak nepropásnout každoroční příležitost k získání finančního boosteru akademické kariéry.

Když Richardovi Ředinovi gratulovali zkoušející u státnic ke skvělému výsledku, rozhodoval se ještě mezi zaměstnáním a PhD studiem. Srdce jej táhlo ke zpracování kardiologických signálů a věděl, že doktorské studium rozvine jeho technický talent. Na druhou stranu si uvědomoval ekonomický tlak spojený s rostoucími životními náklady a nelehkou situaci na trhu s nemovitostmi. Nakonec zvládl skloubit obojí: stal se doktorandem a data pro svůj výzkum získává v nemocnici, kde při práci na částečný úvazek prohlubuje své zkušenosti.

Nedávno získal Richard finanční booster v hodnotě 300 000 Kč. Přihlásil se do soutěže Brno PhD talent a vyhrál tříleté stipendium. Díky stipendiu teď soustředí energii do výzkumu. Přesně to má pořadatel soutěže, JCMM, na srdci. Soutěž Brno PhD talent je určena vynikajícím studentům prvních ročníků doktorských programů brněnských univerzit. Stipendium 300 000 Kč, které ocenění doprovází, má umožnit stipendistovi plně se soustředit se na doktorské studium a vědeckou práci.

 

 

Příležitost se opakuje každý rok.

 

 

Studovat biomedicínu se vyplatí!

"K úspěchu mi pomohl výběr tématu z oblasti, o kterou se dlouhodobě zajímám. Technice v kardiologii jsem se věnoval nad rámec svých studijních povinností a mám k ní vztah, který budu do budoucna nadále upevňovat.", prozrazuje klíč k úspěchu Richard a jedním dechem dodává, že za svůj úspěch vděčí kolektivu spolupracovníků, kteří mu jsou ve výzkumu oporou. Akademickým prostředím jej zkušeně provází školitelka Marina Ronzhina a klinické know-how mu ochotně předávají specialisté Zdeněk Stárek a Jakub Hejč z Fakultní nemocnice u Svaté Anny. 

Inspiruje vás Richardův úspěch a toužíte jej napodobit? Představujete si sami sebe při zavírání okna prohlížeče s nabídkami krátkodobých brigád a cítíte na dosah ruky okamžik, v němž se můžete plně soustředit na svůj výzkumný cíl? Výherce Brno PhD talentu radí: “Udělejte první krok a začněte se zajímat o témata PhD studia na UBMI už teď. Více informací o doktorském studiu a připravovaných tématech vám poskytne Radim Kolář.”